Hakkımızda

Sanat Arabuluculuk Merkezi A.Ş. Arb. Av. Sakine Aktepe, Arb. Av. Selen Görgülüoğlu Aydın, Arb. Av. Ayhan Aydın tarafından 2013 yıllarında bireysel olarak başlattığımız bir yolculuğu daha ileriye taşımak, profesyonelleşme ve mükemmele ulaşma arzusunun bir sonucu olarak 2019 yılının Aralık ayında İstanbul Ataşehir’de kurulmuştur. Sanat Arabuluculuk Merkezi AŞ, kadrosundaki uzman Arabulucular aracılığı ile hukuki uyuşmazlığın taraflarına ulusal ve uluslararası uyuşmazlıkların Arabuluculuk yolu ile çözümlenmesi ve sonlandırılması noktasında hizmet vermektedir. Merkezimiz ayrıca, Arabuluculuk mesleğini icra eden meslektaşlarımıza Arabuluculuk faaliyetinin modern ve Arabuluculuk ilke ve kurallarına uygun bir şekilde icrası için gerekli fiziki koşullara sahip toplantı odalarının kullanımı ve sekreterya desteğinin sağlanması noktasında hizmet vermektedir.

Merkezimiz, yapmış olduğu ikili anlaşmalar çerçevesinde, tarafların ve arabulucunun ihtiyaç duyması halinde uyuşmazlığın gerektirdiği birçok uzmanlık alanında tarafsız ve güvenilir kişi ve kuruluşlardan uzman görüşü ve bilirkişi raporu alınması konusunda taraflara ve arabuluculara gerekli desteği sağlayabilmektedir.

logo

Dikkat!!!
Sanat Hukuk adı ile mesaj gönderen ve kişilerden para talebinde bulunan, suç işlediği açık ve net olan kişi yada kurumlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Lütfen bunun bir dolandırıcılık girişimi olduğunu biliniz ve temkinli davranınız.